Iesakām apmeklēt

Alirana_logo

Logo_LASVATA

Latvijas Skaņas un Valodas Terapijas asociācija

Attēli
-------------------------
Šobrīd klātienē ir 7 viesi 

Sirds Simboli

Sirds simbolu izmantošana

Sirds ir mīlestības simbols. Apvienojot šo ārkārtīgi spēcīgo simbolu ar skaņu un mūziku, iespējamas lieliskas atklāsmes. Mīlestība ir vienīgais, kas satur mūs visus kopā.

Pasauli, kurā dzīvojam radām ar savu domu un emociju spēku. Smadzeņu darbība rada elektriskos impulsus/elektrisko lauku. Sirds rada gan elektriskos, gan magnētiskos impulsus (lauku). Zinātnieki ir konstatējuši, ka sirds radītais magnētiskais lauks ir MILZĪGS. Tas ir 5 tūkstošus reižu spēcīgāks kā smadzeņu radītie elektriskie impulsi.

Apvienojot abus – pareizi veidotus elektriskos impulsus (domas) un pareizi virzītu emociju spēku (mīlestību, pateicību, prieku, piedošanu)- paveras unikālas iespējas. Aktivizējot mīlestību- vispirms pašam pret SEVI, aktivizējas hormonālā darbība un paaugstinās imunitāte.

Būtībā tā ir pareizi virzīta lūgšana, kurā ir visi elementi- virzīta doma (nolūks), skaņa un/vai mūzika (virzīta frekvence) un vizuāls sirds attēls. Tur nekāda īpaša gudrība un  sagatavošanās nav nepieciešama. Galvenais- viss ar prieku! Nedarbojas šis paņēmiens tikai vienā gadījumā, ja tajā nevingrināmies. (Vai par to pašu 2 tūkstošus gadus atpakaļ runāja Kristus?)

Lai Jūs nemaldina šī paņēmiena vienkāršība. Tieši vienkāršībā slēpjas tā milzīgās iespējas.


http://www.HeartMath.com

Dim lights