Iesakām apmeklēt

Alirana_logo

Logo_LASVATA

Latvijas Skaņas un Valodas Terapijas asociācija

Attēli
-------------------------
Šobrīd klātienē ir 10 viesi 
Sirds Emocionālā Siena un tās atbrīvošanas process

 

Zemapziņa glabā milzīgu daudzumu dažādu emociju. Gan patīkamās, gan neglītās un sāpīgās. Tās iespējams salīdzināt ar milzu orķestri, kurš rada nepārtrauktu simfoniju, mums pašiem to nezinot.

Ar laiku, ja sāpīgās emocijas ir sakrājušās ļoti daudz, tās iestrēgt. Un no šī virtuālā materiāla zemapziņa sāk būvēt sienu apkārt visjūtīgākajam orgānam- sirdij. Šī virtuālā siena, ko nevaram ar acīm saredzēt, var stiepties vairāku desmitu kilometru garumā. Šī virtuālā emocionāli enerģētiskā siena var veidoties jebkuram, neatkarīgi no dzimuma, tautības, reliģiskās piederības, ādas krāsas, sabiedriskā stāvokļa, profesijas, ģimenes stāvokļa, talanta, izskata utt.

Šī siena traucē atvērties talantiem, spējām, dotumiem. Tā kavē patiesu savstarpēju attiecību veidošanos un izpratni par tām. Tā traucē jebkādu pilnveidošanās procesu. Tā rada nepārtrauktu vēlmi kritizēt, noliegt, vērtēt un salīdzināt- sevi vai citus. Tā traucē dzīvot viegli. Tā kavē ieraudzīt lielākas iespējas. Un dzīve pārvēršas par vairāk vai mazāk sāpīgu cīņu.

Katrs var sev uzdot jautājumu- ko es vēlos? Elpot viegli, brīvi? Pārstāt kritizēt, vērtēt sevi un citus? Saprast un veidot jaukas, patiesas, mīlošas savstarpējās attiecības? Spēt droši pateikt savu pārliecību, nevienu neaizvainojot? Saprast, ko patiesībā vēlos? Piedot sev un citiem visus pāridarījumus? Darīt savu darbu viegli un ar mīlestību? Beidzot būt patiesam? Sākt mīlēt? Spēt patiesi priecāties par dzīvi katru dienu, neatkarīgi no ārējiem apstākļiem?

Šie ir tikai daži jautājumi, uz kuriem var atnākt atbildes mirklī, kad sirds ir brīva no savas emocionālās bandāžas- sirds sienas.

Protams, tas prasa zināmu drosmi- pieņemt lēmumu atbrīvoties no tā, kas nestrādā. Tas prasa drosmi uzdrošināties sākt izvākt sakrātos emocionālos  krāmus no sava pagraba- zemapziņas. Ir jauki, ja varam pieņemt- ir tikai viena būtne-visspēcīgākā, kas šos krāmus tur savāca smiley un  tikai viena būtne- arī visspēcīgākā, kas var šos krāmus no zemapziņas pagraba iztīrīt. Kas tā ir - nu, protams - TU!

 

Tevi interesē?

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu