Iesakām apmeklēt

Alirana_logo

Logo_LASVATA

Latvijas Skaņas un Valodas Terapijas asociācija

Attēli
-------------------------
Šobrīd klātienē ir 15 viesi 

Skaņa kā meditācija

Ar dažādu skaņu kombinācijām panākams tik spēcīgs efekts, ka tas var izraisīt spēcīgas izmaiņas apziņā. Tā dēvētos izmainītās apziņas stāvokļus– ārpusķermeņa pieredzi, vīzijas, tēlus, notikumus, krāsas. Kāda no šīm pieredzēm var būt patīkama, kāda nē.

No vienas puses- skaņu kā meditāciju var praktizēt, lai iepazītu savas zemapziņas dziļākos slāņus un atbrīvotos no nevajadzīgās uzkrātās "bagāžas". No otras puses- tas prasa stingru iekšēju disciplīnu un spēju pārvaldīt savas domas un emocijas. Tāpēc– nebūs pats piemērotākais paņēmiens sākumā.

Ko varam darīt?

Katrs varam vingrināties izmantot savu balsi un iemācīties pavisam vienkāršus vingrinājumus, kuri palīdzēs pārvaldīt gan domas, gan emocijas. Tas nav ne bīstami, ne sarežģīti. Gluži pretēji- gana nomierinoši un atbrīvojoši.


Vingrinājumi

1) (AEIOUM) Šajā piemērā ieklausies, kur tieši skaņa ķermenī jūtama.


2) (NA HY) Iedomājies, ka šīs skaņas aizvāc visu lieko un piesaista visu vajadzīgo un pozitīvo (katram tas būs individuāli - prieks, smaids, gaisma, miers, veiksme utt.)Šie vingrinājumi attīstīs spēju klausīties uz iekšu (klausīties sevī) un uzticēties sev!